;

Informacje ogólne

STANMARK


Kraków Obrońców Modlina 3
30-733 Kraków

Opis

Wkładki przeciwhałasowe do wielokrotnego użycia STOPPER są przeznaczone do ochrony narządu słuchu na stanowiskach pracy, na których występuje nadmierny hałas, oraz do użytku pozaprzemysłowego. Chroni przed uciążliwością hałasu ulicznego, biurowego, przed głośnymi sąsiadami, chrapaniem, głośną muzyką itp.

Galeria

Oferta


Wkładki douszne STOPPER MWD nr kat. 101 - 120 wykonane są z waty bawełniano-wiskozowej nasyconej masą wosków pochodzenia naturalnego.

Wkładki douszne STOPPER ELA i ELA II nr kat. 201 - 303 wykonane są z elastycznego i miękkiego tworzywa neutralnego dla skóry człowieka.

Wkładki douszne STOPPER PWD Komfort nr. kat. 601 - 703 wykonane są z pianki poliuretanowej neutralnej dla skóry człowieka. 

Pamiętajmy, że o skuteczności tłumienia hałasu i wygodzie użytkowania decyduje poprawne - zgodne z instrukcją - założenie wkładki do ucha. Wkładki należy stosować przez cały czas przebywania w nadmiernym hałasie. Nawet chwilowe, bezpośrednie narażenie słuchu na hałas o poziomach przekraczających wartości dopuszczalne zniweczyć może cały efekt ochronny.

Stosując dobór ochronników słuchu należy dążyć do tego, aby poziom dźwięku A pod ochronnikiem był w przedziale wartości 75 - 80 dB. Zbyt duże stłumienie dźwięku przez ochronnik powodować może poczucie izolacji od otoczenia.

W naszej ofercie polecamy również aparaty APO i zestawy ZPO do płukania oka. Przydatne są w każdej sytuacji gdzie jest zagrożenie zaprószenia lub zachlapania oka (np. w kamieniołomach, kopalniach, na budowach itp.). Aparat APO jest również przydatny w warunkach domowych. Może służyć do przemywania oka np. wodnym roztworem rumianku lub innymi roztworami wodnymi leków ocznych.

Dane kontaktowe

office@stanmark.pl
12 653-22-12
12 653-21-70
www.stanmark.pl

Mapa